Červenec 2006

Policejní popis střelby na Jiřího Jehličku

24. července 2006 v 5:28 | ParouBack |  politika a org. zločin
Vyjádření OŘP Česká Lípa ke služebnímu zákroku ze dne 8. července 2006
V sobotu 8. července kolem 23. hodiny pronásledovalo několik policejních hlídek v České Lípě řidiče osobního vozidla značky Fiat Coupe, který na jejich opakovaná znamení k zastavení, daná podle zvláštního předpisu, nereagoval.

Tiskovka v úterý - Jiří Jehlička

24. července 2006 v 1:04 | ParouBack |  politika a org. zločin
Tisková konference k případu Jiřího Jehličky
Václavské náměstí
(u pomníku Jana Palacha) v Praze - úterý, 25. července 2006 v 17:00

jiri-paroubek-neni.borec.net/#tiskovka-jehlicka-policie

Zpráva z 9. 7. 4:07 od Jiřího Jehličky:

10. července 2006 v 3:17 | Jiří Jehlička |  politika a org. zločin
Co teď - težko se dá žít jak uprchík a težko se dá věřit policii
8. července se asi 3 policejní auta zvláštním způsobem pokoušela zastavit můj sportovní automobil. Vzhledem k tomu, že v automobilu se mnou byla, pro mě důležitá osoba z řad BIS - nebylo možné riskovat nežádoucí zastavení do doby, než si kolega ověřil existenci hlídek. jakmile byl vůz zpomalen, odměna z policejního vozu byla sladká - střelba do do horní části vozidla!!! Rozhodně se nejednalo o pokus vozidlo zastavit!!! Takže náš vůz musel opět zrychlit, již nad hranici hazardu našich životů, a ujet PČR! Nebýt plného kufru železa ve vozidle, které přibrzdilo kulky, byli by zcela jistě dva mrtví!!!
Výsledek je mé postřelení, rozstřílené auto a strach, co to mělo znamenat... Těžko lze něco věřit policii po takovéto smrtonosné palbě!!!

http://jiri-paroubek-neni.borec.net/

Policie chtěla zastřelit Jiřího Jehličku!

10. července 2006 v 2:15 | Paroubkovo GeStaPo |  politika a org. zločin
Policie ČR u České Lípy střílela po Jiřím Jehličkovi!

V sobotu, 8. 7. 2006 po 21. hodině, byl poblíž České Lípy policí ČR napaden Jiří Jehlička. Pan Jehlička je iniciátor a organizátor povolebních demonstrací proti Jiřímu Paroubkovi a zakladatel CERD ČR (centrální registr dlužníků). Mimo to také koncem června oznámil, že může dokázat propojení mezi ruskojazyčným organizovaným zločinem, rodinou Václava Kočky a sociální demokracií ve vládě, což by vysvětlovalo, že se ho někdo pokusil zlikvidovat - tj. umlčet jednou provždy.
8. července mezi 21:00 a 22:00, Jiří Jehlička zahlédl policejní automobily, které zřejmě pronásledovaly jeho vůz. Pan Jehlička tedy přibrzdil, nicméně policisté ihned, bez jakékoliv výstrahy, zahájili střelbu na jeho vozidlo! Přičemž policie se nepokoušela zasáhnout pneumatiky, a střelba přímo ohrožovala na životě řidiče i jeho spolujezdce. Panu Jehličkovi se díky svému silnému vozu naštěstí podařilo policistům ujet, a zřejmě si tak zachránit život. Je jen lehce zraněn na rameni a v současné době je nucen se skrývat.
Jde sice o neověřené informace, které ovšem pocházejí z důvěryhodného zdroje.

http://jiri-paroubek-neni.borec.net/#jehlicka-policie

Bratr Jiří Paroubek je původem olašský Rom..?

4. července 2006 v 22:32 | Jiří Paroubek |  jiří paroubek
Netuším, nakolik se tomu dá věřit, ale přinejmenším to je docela veselé ;)

Odposlechnul jsem na Politické škole ČSS na Javorníku, že bratr Paroubek byl na návrh ČSS schválen ÚV KSČ na ekonomickou pozici v Restauracích a Jídelnách (RaJ). Bez souhlasu ÚV KSČ na tuto nomenklaturní pozici vlak nejel. Dál už ho však pustit nechtěli. Bratři pražští funkcionáři mi v dubnu 1986 řekli, že "kádrový odbor ÚV KSČ musí trvale posilovat vliv dělnické třídy a ne koňských handlířů". Dovysvětleno mi bylo, že bratr Jiří Parouábek je původem olašský Rom. Komunisti to museli mít dobře ošetřeno a nerozložila je ani perestrojka.

viz O paroubkovi, a jiném zvířectvu...